O nas

Przedsiębiorstwo Porta z siedzibą na terenie Lubonia, nieopodal miasta Poznań, specjalizuje się w sprzedaży i montażu bram garażowych, napędów do bram, drzwi, ogrodzeń, a także szlabanów. Obszar naszej działalności to nie tylko Wielkopolska, ale cały kraj. Na rynku działamy od 1997 roku, oferując wyroby pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów, takich jak HORMANN gdzie jesteśmy Autoryzowanym Partnerem, Wiśniowski, FAAC, NICE.

Nasz asortyment

Podstawowy asortyment naszej firmy stanowią funkcjonalne bramy garażowe oraz przemysłowe (segmentowe, rolowane, przesuwne, wjazdowe, szybkobieżne, itp.), które zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu wysokiej klasy komponentów oraz najnowocześniejszych technologii. Dopełnieniem oferty jest innowacyjna automatyka do bram w postaci siłowników garażowych oraz wjazdowych, pilotów, a także różnego rodzaju niezbędnych akcesoriów.

Poza szeroką gamą bram segmentowych, przemysłowych, przesuwnych oraz wjazdowych takich marek, jak Hormann oraz Wiśniowski, oferujemy Państwu trwałe i wytrzymałe drzwi: wejściowe, stalowe, przeciwpożarowe. W asortymencie posiadamy wyroby sygnowane logo HORMANN oraz Wikęd, które odznaczają się szerokimi możliwościami zastosowania, dzięki czemu sprawdzą się do użytku zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym czy przemysłowym.

Ponadto naszym klientom proponujemy szlabany firmy FAAC lub NICE, ogrodzenia, bramy i płoty metalowe Wiśniowski, które mogą być stosowane do grodzenia różnego rodzaju posesji.

Wszystkie oferowane przez nas ogrodzenia, bramy oraz napędy do bram charakteryzują się udanym połączeniem jakości, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Ich atutem jest także wysoki standard wykonania i zastosowanie wytrzymałych surowców, gwarantujących wieloletnie użytkowanie.
Od kilkunastu lat współpracujemy z wieloma cenionymi na rynku producentami bram, drzwi, ogrodzeń i automatyki, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości produkty marek Hormann, Wiśniowski, FAAC, Wikęd oraz NICE.

nice poznań