AKCESORIA DO NAPĘDÓW- POZNAŃ

Piloty do bramy

Oferujemy piloty do bram wszystkich najbardziej znanych na naszym rynku producentów. Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo produkty marek takich jak HÖRMANN czy FAAC . W bogatej ofercie kierowanej do klientów z całej Polski znajdują się urządzenia jedno-,dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciokanałowe.

HÖRMANN:

 • Nadajnik HS 5 BS 4-funkcyjny, dodatkowy przycisk odczytu, błyszcząca powierzchnia w kolorze czarnym lub białym powierzchnia strukturalna w kolorze czarnym.
 • Nadajnik HS 4 BS 4-funkcyjny, powierzchnia strukturalna w kolorze czarnym.
 • Nadajnik HS 1 BS 1-funkcyjny, powierzchnia strukturalna w kolorze czarnym.
 • Nadajnik HSE 1 BS 1-funkcyjny, w komplecie z zawieszką do breloczka na klucze, powierzchnia strukturalna w kolorze czarnym.
 • Nadajnik HSE 4 BS 4-funkcyjny, w komplecie z zawieszką do breloczka na klucze, powierzchnia strukturalna w kolorze czarnym z nakładkami chromowanymi lub z tworzywa sztucznego.
 • Nadajnik HSE 2 BS 2-funkcyjny, w komplecie z zawieszką do breloczka na klucze, błyszcząca powierzchnia w kolorze czarnym lub białym błyszcząca powierzchnia w kolorach: zielonym, liliowym, żółtym, czerwonym, pomarańczowym okleiny dekoracyjne: kolor srebrny, karbon oraz wzór drewnopodobny.
O  szczegóły  zapytaj  sprzedawcę !

FAAC:

SLH = SELF LEARNING HOPPING: kod ulega zmianie przy każdorazowym użyciu nadajnika. Algorytm rozpoznaje i potwierdza sygnał tylko z nadajników zakodowanych przez odbiornik.

Zalety: klonowanie praktycznie niemożliwe. Zakodowane nadajniki można replikować nawet zdalnie z odbiornika za pomocą opatentowanego przez FAAC systemu zapamiętywania SELF LEARNING (z nadajnika na nadajnik) poprzez wybranie odpowiedniej kombinacji przycisków.

LR = LONG RANGE (daleki zasięg): nadajniki mogą pokryć odległość niemal dwukrotnie większą od rzeczywistej dzięki dodatkowej opatentowanej przez FAAC funkcjonalności zwiększającej ich wydajność, każde naciśnięcie przycisków nadajnika SLH LONG RANGE uruchamia rozpoznawanie otoczenia w czasie rzeczywistym, (położenie dłoni, obecność szumu elektrycznego, itp.) oraz automatycznie rekonfiguruje elektronikę maksymalizując moc sygnału. W pełni kompatybilne z poprzednią wersją SLH. Układ SLHP wywodzi się z technologii SLH LR LR (PATENT FAAC) i narodził się dla potrzeb wykonania zaawansowanych technologicznie instalacji wymagających programowania jednostek zdalnych oraz kart pamięci z kodami za pomocą dedykowanego oprogramowania i/lub z poziomu oprogramowania PC. Umożliwia również tworzenie archiwów kodów PC, co ułatwia zarządzanie układem (dodawanie zdalnych kodów radiowych). Technologia SLHP będzie się składać z: 1 odbiornika wielokanałowego (433Mhz lub 868Mhz) + DEKODERA SLHP w liczbie równej liczbie kontrolowanych użytkowników. Nadajniki są identyczne jak XT SLH LR (zależnie od wybranej częstotliwości 433Mhz lub 868Mh

Zobacz katalog – Akcesoria FAAC

Lampy do bramy

Akcesoria oświetleniowe i zabezpieczające HÖRMANN

Zestawy kolumn firmy HÖRMANN, wykonane z eloksalowanego aluminium odpornego na działanie czynników atmosferycznych, zapewniają więcej światła i bezpieczeństwa. Zestawiając je z fotokomórkami i modułami świetlnymi LED można im nadać całkowicie indywidualne funkcje. Kolumna świetlna SLS-K z modułem świetlnym LED wysokość 550 mm SLS-L z modułem świetlnym LED i atrakcyjną przesłoną świetlną wysokość 1080 mm.

FAAC:

 • Nowoczesny design pasujący do każdego otoczenia architektonicznego.
 • 40 diod LED o wysokiej jasności zapewniających bardzo dobrą widoczność nawet w pełnym świetle dziennym.
 • Jedna wersja dla różnych rodzajów zasilania – 230 V AC, 115 V AC, 24 V DC.
 • Zintegrowana antena zapewnia kompatybilność z odbiornikami 433 MHz i 868 MHz.
 • Uniwersalny uchwyt montażowy umożliwiający zarówno instalację naścienną jak i na szczycie słupka.

Zobacz katalog- Akcesoria FAAC

Fotokomórka do bramy

FAAC: 

Fotokomórka XP 20 D (z regulacją kąta widzenia).

HÖRMANN:

Fotokomórka jednokierunkowych firmy HÖRMANN zatrzymują bramę natychmiast po przerwaniu promienia światła. Montaż bezpośrednio na bramie lub możliwość wbudowania w kolumnach STL.

Zobacz katalog- Akcesoria FAAC

Sterowanie bramy

Centrale sterujące, czyli serce i mózg każdego napędu.

Zastosowanie:

–  bramy garażowe,

–  bramy posesyjne :przesuwne , dwuskrzydłowe,

–  przemysłowe segmentowe , przesuwne, dwuskrzydłowe.

 Zarówno produkcji FAAC, HÖRMANN, NICE.

Zobacz katalog – Centrale sterujące