Solidne zewnętrzne drzwi wejściowe Poznań

HÖRMANN - drzwi wejściowe Poznań

Odkryjcie Państwo niepowtarzalne wersje wykonania zewnętrznych drzwi wejściowych do domu od największego producenta stolarki budowlanej w Europie. Każda z nich spełnia na swój sposób indywidualne wymagania stawiane dobrym drzwiom zewnętrznym. Łączy je jedno: najwyższa jakość marki Hörmann!

Niezwykle bogaty wybór wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe i stalowe Hörmann pod wieloma względami przewyższają drzwi zewnętrzne drewniane i z tworzywa sztucznego.

Ich podstawowe zalety to:

  • bardzo dobra izolacyjność cieplna,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa,
  • doskonała izolacyjność akustyczna,
  • dobra stabilność,
  • brak wymogu powtórnego malowania.

Drzwi zewnętrzne Hörmann po wielu latach wyglądają jak nowe. Poza tym ich wzornictwo i możliwości wyboru wyposażenia technicznego są naprawdę imponujące. Mamy dla Państwa sześć wersji wykonania drzwi zewnętrznych od największego producenta w Europie.

Zobacz katalog 1    Zobacz katalog 2

Zewnętrzne drzwi WIKĘD Poznań - z montażem

Stabilność drzwi i ich długowieczność to nie przypadek. To przede wszystkim odpowiednio zaprojektowana konstrukcja wspierana przemyślanym procesem technologicznym oraz wysokiej jakości komponenty. Drzwi WIKĘD produkowane są z wykorzystaniem piany poliuretanowej metodą zalewania, polegającą na wypełnianiu środka drzwi optymalnie dobranym czynnikiem. Wykorzystując prasy o dużym nacisku, w których drzwi zewnętrzne znajdują się do pełnego zastygnięcia i wypełnienia całej wewnętrznej przestrzeni, produkujemy dla Państwa drzwi wejściowe spełniające najwyższe standardy.

Kolejnym elementem stabilizującym konstrukcję jest ramiak z drewna warstwowo klejonego dodatkowo łączonego na mikrowczepy, który jest częścią konstrukcyjną wewnątrz skrzydła. Stosując zalewowe wypełnienie pianą PUR oraz drewniany ramiak, minimalizuje się możliwość wypaczenia drzwi, korzystnie wpływając na stabilność całej konstrukcji na długie lata.

Ciepła ościeżnica TERMO w drzwiach wejściowych WIKĘD

Wybierając ciepłe ościeżnice TERMO otrzymują Państwo trwały produkt najwyższej jakości, mając jednocześnie możliwość zróżnicowanej konfiguracji i połączenia drzwi z innymi elementami (naświetla, poszerzenia, łączniki kątowe i inne). Sprawdzona i pewna konstrukcja ościeżnic aluminiowych (w odróżnieniu od ościeżnic wykonanych ze stali czy drewna) cechuje się bezkonkurencyjną jakością, trwałością i bezpieczeństwem, których próżno szukać w zastępczych, pośrednich rozwiązaniach.

Kompleksowa regulacja drzwi WIKĘD

Drzwi zewnętrzne mają służyć przez lata, stąd dla odpowiedniego komfortu użytkowania musimy mieć pełną swobodę ich regulacji. Zawiasy 3D. Wyposażamy nasze drzwi wejściowe w zawiasy 3D pozwalające na płynną regulację w 3 płaszczyznach, co zapewnia Państwu komfortową i prostą regulację (także od czoła drzwi) bez konieczności zdejmowania skrzydła z ościeżnicy. Zasuwnica. Wielopunktowy zamek listwowy jako jednolicie i trwale połączony ze sobą system zamków montowany na całej wysokości skrzydła, nadaje mu dodatkową stabilność i szczelność, ułatwiając jednocześnie możliwości regulacji drzwi oraz tworząc wysublimowany efekt wizualny. Regulacja zamkowa. W standardzie proponujemy Państwu system blach zaczepowych dający prostą możliwość regulacji we wszystkich punktach ryglowania zamka zasuwnicy. Zapewnia on optymalny dobór ustawień w zależności od pory roku i Państwa preferencji.

Dodatkowe przeszklenia – szyba antywłamaniowa P4 i lustro weneckie dla drzwi WIKĘD

Lustro weneckie to przeszklenie gwarantujące największy poziom odbicia (efekt lustra) od zewnątrz, zachowując jednocześnie widoczność od wewnątrz. Lustro weneckie wystąpić może w niemal każdym modelu drzwi WIKĘD. Szyba antywłamaniowa P4 to rozwiązanie charakteryzujące się bardzo dużą odpornością na włamanie, przy zachowaniu odpowiednich walorów wizualnych. Pakiet szybowy składa się z 3 szyb, przy czym jedna z nich (szyba P4) złożona jest z 2 szyb o grubości 4 mm każda sklejonych 4 warstwami folii.

Zobacz katalog

Wysokiej jakości antywłamaniowe drzwi wejściowe z montażem w Poznaniu i Luboniu

Drzwi zewnętrzne nie tylko pełnią rolę dekoracyjną, ale także zabezpieczają nieruchomość przed nieproszonymi goścmi oraz stanowią barierę przed utratą ciepła. Kupno drzwi zewnętrznych to inwestycja na dlugie lata. Warto zatem postawić na wysoką jakość i wybrać drzwi wejściowe renomowanych marek. Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne sprawdzą się zarówno w prywatnych domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Jeśli są Państwo zainteresowani – zapraszamy do kontaktu! Montaż drzwi zewnętrznych realizujemy na terenie Poznania, Lubonia i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!