Bramy garażowe, przesuwne, wjazdowe – Poznań

Jedną z głównych specjalności przedsiębiorstwa Porta Poznań jest dystrybucja najwyższej jakości bram garażowych: segmentowych i uchylnych. Nasz asortyment obejmuje produkty pochodzące wyłącznie od cenionych i sprawdzonych producentów, takich jak Hormann. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji bram garażowych, a jej wyroby wyróżniają się trwałością, niezawodnością i bezawaryjnym działaniem.

W ofercie posiadamy szeroki wybór bram Hormann wśród których można znaleźć zarówno modele otwierane pionowo, zapewniające maksymalną ilość na parkowanie, jak i bramy, które podczas otwierania wychylają się na zewnątrz, po czym zostają umieszczone pod stropem garażu.

Większość bram Hormann jest dostępna w wersji obsługiwanej ręcznie, ale proponujemy także modele z napędem, w których istnieje możliwość dostosowania szerokości otwierania częściowego do indywidualnych potrzeb. Każda z nich posiada niezawodny mechanizm zabezpieczający, gwarantujący wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Bramy garażowe HORMANN można obejrzeć osobiście, odwiedzając nasz autoryzowany salon sprzedaży zlokalizowany w Luboniu koło Poznania. Na miejscu mogą Państwo obejrzeć bramy segmentowe, przesuwne oraz wjazdowe, a także zapoznać się z ich parametrami technicznymi.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe stanowią obecnie najczęściej stosowane zamknięcie garażu. Charakteryzują się tym, iż otwierają się pionowo, pozwalając na zaoszczędzenie miejsca zarówno przed, jak i wewnątrz pomieszczenia garażowego. Bramy segmentowe można stosować w wielu różnorodnych sytuacjach montażowych, bez względu na to, jaki kształt posiada otwór do garażu.

Bramy uchylne

Dostępne w naszej ofercie handlowej bramy uchylne stanowią jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań zamknięcia wjazdu do garażu. Tego rodzaju wyroby doskonale nadają się do stosowania zarówno w domach jednorodzinnych, jak również w zbiorczych garażach w budynkach wielorodzinnych. Bramy uchylne oferujemy wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach ze stali.

Bramy rolowane

Bramy rolowane, dzięki swojej starannie opracowanej konstrukcji, zapewniają maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w garażu, jak i przed nim. Tego typu zamknięcia pozwalają na pozostawienie wolnego sufitu, dzięki czemu może on zostać dodatkowo wykorzystany. Oferujemy bramy rolowane wykonane z aluminium, cechującego się bardzo dobrą odpornością na korozję.