Szlabany – Poznań

Poza szeroką gamą bram i drzwi wejściowych, oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje trwałe i funkcjonalne szlabany. Są to doskonałej jakości rozwiązania, dostarczone głównie przez znanych i cenionych na międzynarodowym rynku producentów, takich jak  FAAC oraz NICE.

W asortymencie posiadamy szlabany parkingowe przeznaczone do wspólnot mieszkaniowych, obiektów przemysłowych, a także do różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Prezentowane rozwiązania doskonale nadają się w szczególności do średniego obciążenia ruchem oraz do kontrolowania małych i średnich terenów prywatnych. Większość znajdujących się w naszej ofercie szlabanów znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania tradycyjnej bramy wjazdowej.

Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim szlabany automatyczne, elektromechaniczne oraz hydrauliczne, wyposażone w blokady otwarcia i zamknięcia, wbudowane detektory oraz posiadające opatentowane wyhamowanie ramienia. Niektóre modele dodatkowo wyróżniają się demontowanymi obudowami, zintegrowanym oświetleniem oraz łatwo programowalnymi i technologicznie zaawansowanymi centralami sterującymi. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania zostały wyprodukowane przy użyciu najwyższej jakości komponentów, zapewniając długoletnie i bezawaryjne funkcjonowanie.

Ze szlabanami można zapoznać się zarówno za pośrednictwem naszej witryny internetowej, jak również osobiście, odwiedzając nasz sklep stacjonarny zlokalizowany w Luboniu nieopodal miasta Poznań.