Szlabany

Nasz asortyment handlowy stanowią między innymi doskonałej jakości, funkcjonalne i bezpieczne szlabany znanych i sprawdzonych FIRM, NICE i HORMANN. Jest to doskonałe rozwiązanie zastępcze do zastosowania wszędzie tam, gdzie nie jest możliwa instalacja bram wjazdowych.

Dodatkowym atutem szlabanów jest ich ekonomiczność. Zostały one tak zaprojektowane, aby intensywność czynności związanych z ich konserwacją ograniczyć do minimum. Jedynym wymogiem w trakcie ich eksploatacji jest okresowe dokonywanie przeglądów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją oferowanych produktów.

Posiadamy najlepsze rozwiązania parkingowe do obiektów przemysłowych, publicznych i prywatnych w Poznaniu i okolicy. Zaawansowana elektronika szlabanów zapewni długoletnie ich użytkowanie.

PORTA Poznań - pewność doskonałego wyboru!

WIL

Szlaban elektromechaniczny do wjazdów publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia 4 m lub 6 m.

SIGNO

Szlaban elektromechaniczny do wjazdów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 8.5 m. do pracy bardzo intesywniej.


 

NASI PARTNERZY :
eh
eh
eh
eh
eh
eh
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Copyright (c) PORTA 2010