Systemy ogrodzeniowe

 

Nasza oferta handlowa obejmuje między innymi płoty oraz ogrodzenia znanego i cenionego producenta.

W zakresie systemów ogrodzeniowych oferujemy produkty firmy WIŚNIOWSKI. Szeroki wybór wzorów, kolorów daje możliwość doboru ogrodzenia do indywidualnego stylu architektonicznego domu i otoczenia. Wysoką jakość wykonania zapewniają nowoczesne technologie. Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe.

Modułowy system sprawia, że ogrodzenie, bramy, płoty, furtki można montować zarówno do metalowych, jak i murowanych słupków. Ciekawym rozwiązaniem proponowanym przez firmę WISNIOWSKI jest brama wjazdowa z zintegrowanym automatem w słupku.

W celu sporządzenia wyceny prosimy o kontakt.

Posiadamy nowoczesny program umożliwiający wizualizacje projektów

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wzorów ogrodzeń.

PORTA Poznań - gwarancja doskonałego wyboru.

 Pomiary i wyceny na terenie Poznania i okolic bezpłatnie!


Wzory ogrodzeń:
 

SYSTEM CLASSIC

Klasyczna forma i kształt. To rozwiązanie może mieć zastosowanie do prostych form architektonicznych i nowoczesnej zabudowy.

SYSTEM STYLE

Oryginalne wzornictwo, które nadaje indywidualny charakter każdej posesji.

SYSTEM LUX

To bogate wzornictwo i wyszukana forma. Stwarza niepowtarzalny charakter wielu posesji o różnym przeznaczeniu.

Ogrodzenia przemysłowe

Brama ogrodzeniowa przemysłowa świetnie nadaje się do zamknięcia wjazdów do obiektów przemysłowych, placów, hal magazynowych i parkingów. Dzięki solidnej konstrukcji i masywnej budowie można nią zamknąć duże wjazdy - do 12 m szerokości w świetle, a poprzez zastosowanie dwóch przeciwległych bram nawet szerokość dwa razy większą - 24m.

NASI PARTNERZY :
eh
eh
eh
eh
eh
eh
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Copyright (c) PORTA 2010