Ogrodzenia Wiśniowski, płoty metalowe – Poznań

Jednym z ważnych profili działalności naszej firmy z siedzibą nieopodal miasta Poznań, jest dystrybucja najwyższej jakości bram i ogrodzeń metalowych. W asortymencie posiadamy przede wszystkim wytrzymałe ogrodzenia Wiśniowski, łączące w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz estetykę.

Oferowane przez nas płoty metalowe, ogrodzenia oraz bramy stanowią najwyższej klasy rozwiązania, które znajdą zastosowanie zarówno na terenach mieszkalnych, jak i komercyjnych oraz przemysłowych. Proponujemy ogrodzenia Wiśniowski dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i styli architektonicznych, by każdy z Państwa mógł znaleźć u nas produkt, który będzie dostosowany do indywidualnego otoczenia.

Asortyment naszej firmy stanowią wyłącznie płoty i ogrodzenia metalowe posiadające znak CE, spełniające rygorystyczne wymagania normy europejskiej EN 13241-1. Norma ta stawia producentom wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa osób oraz mienia. Dlatego wyroby do grodzenia posesji są wyposażane w listwy zderzakowe, wyłączniki przeciążeniowe, lampy sygnalizacyjne oraz fotokomórki, gwarantujące bezpieczne funkcjonowanie bramy. Dodatkowo, wszystkie wyroby znajdujące się w naszej ofercie zostały poddane najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej, w postaci profesjonalnego cynkowania oraz malowania proszkowego.

Z szeroką gamą ogrodzeń i płotów metalowych mogą Państwo zapoznać się zarówno za pośrednictwem naszej witryny internetowej, jak i osobiście, odwiedzając nasz punkt sprzedaży zlokalizowany w Luboniu koło Poznania.

Basic

Ogrodzenia z kolekcji Basic doskonale sprawdzą się do każdej posesji, bez wyjątku. Wypełnienia w systemie Basic zostały wykonane z zamkniętych stalowych kształtowników różnego rodzaju ozdobnymi elementami, takimi jak rozety oraz groty. Są dostępne w wersji ocynkowanej.

Classic

Kolekcja ogrodzeń Classic została zaprojektowana w oparciu o klasyczne formy i kształty. Wchodzące w skład systemu ogrodzenia mogą być łączone z bramami przesuwnymi, skrzydłowymi oraz z segmentami. Rozwiązanie te świetnie pasują do prostych form architektonicznych.

Lux

Ogrodzenia Lux zostały opracowane w oparciu o niekonwencjonalne podejście w projektowaniu płotów. Wypełnienia w tym systemie wykonano ze stalowych prętów z ozdobnymi elementami. Elementy są dostępne w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowane proszkowo.

Modern

Kolekcja ogrodzeń Modern stanowi propozycję dla wszystkich miłośników niebanalnych zestawień. Linia została zainspirowana nowoczesnymi kształtami i formami, a wchodzące w jej skład bramy i płoty są dostępne w szerokiej gamie różnorodnych atrakcyjnych wzorów.

Premium

Systemy Premium są przeznaczone do stosowania jako ogrodzenie posesji mieszkalnych bądź terenów użyteczności publicznej. Kolekcja obejmuje solidnie wykonane bramy oraz płoty metalowe, wykonane ze stalowych kształtowników zamkniętych zakończonymi elementami dekoracyjnymi.

Style

Ogrodzenia i bramy z kolekcji Style to nowoczesność, która została ubrana w stylową formę. Ich cechą charakterystyczną jest oryginalne wzornictwo, które nadaje posesjom niecodziennego charakteru. Elementy z tej linii są dostępne w bogatej gamie standardowych i specjalnych kolorów.

Vario

Bramy i przęsła ogrodzeniowe z kolekcji Vario zostały zaprojektowane z myślą o szerokim spektrum klientów. Dzięki bogatej gamie wzorów i kolorów umożliwiają samodzielne skomponowanie indywidualnego ogrodzenia, stanowiącego niepowtarzalną wizytówkę każdej posesji.