Bramy segmentowe

Nasza bogata gama handlowa obejmuje bogaty wybór bram popularnej i cenionej na całym świecie firmy HORMANN.

Bramy segmentowe to propozycja dla wszystkich osób, które oczekują maksymalnie dużo wolnego miejsca zarówno w garażu jak i przed nim samym. Ich konstrukcja opiera się na mechanizmach otwieranych pionowo w górę. Dzięki temu osiągnięto możliwość uzyskania całkowicie wolnego przejazdu. Brama segmentowa może być stosowana w każdym rodzaju budynku. Bez znaczenia czy ma on budowę prostokątną, skośną, czy jest on zakończony łukiem, brama segmentowa idealnie pasuje do wszystkich typów garażów.

Bramy segmentowe HORMANN to gwarancja elegancji i funkcjonalności.Mogą być one w pełni zautomatyzowane. Dzięki temu zapewniają one komfortowy i łatwy wjazd do garażu.

Wszystkich zwolenników sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań technicznych, zachęcamy do poznania kompleksowej specyfikacji oferowanych bram segmentowych.

PORTA Poznań - bramy najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

NASI PARTNERZY :
eh
eh
eh
eh
eh
eh
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Copyright (c) PORTA 2010