Bramy przemysłowe – Poznań

Bez względu na to, czy mówimy o niedużym warsztacie czy o wielkopowierzchniowej przestrzeni magazynowej, w naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości bramy przemysłowe, które znajdą zastosowanie w każdych warunkach. Są one dostępne na miejscu, w naszym salonie w Poznaniu.

warstwa-3

W asortymencie posiadamy bramy przemysłowe pochodzące wyłącznie od cenionych i sprawdzonych producentów, które zostały wyprodukowane przy użyciu wysokiej klasy komponentów i najnowocześniejszych technologii. Nasza oferta obejmuje między innymi wyroby renomowanej marki Hormann: bramy segmentowe, szybkobieżne, rolowane, wahadłowe, bramy do garaży zbiorczych, a także kurtyny paskowe, które są dostępne w szerokiej gamie typów, wzorów oraz kolorów.

Wszystkie oferowane bramy przemysłowe wyróżniają się wysoką funkcjonalnością, niezawodnością i maksymalnym bezpieczeństwem. Proponujemy zarówno wyroby wykonane ze stali nierdzewnej, jak i aluminium, posiadające wypełnienie z pianki poliuretanowej. Są wśród nich rozwiązania pionowe, a także modele bram przemysłowych dedykowane do budynków z niskim i wysokim nadprożem czy do obiektów ze skośnymi dachami. Dzięki starannemu wykończeniu i zastosowaniu wytrzymałych materiałów, mogą stanowić idealne zabezpieczenie różnego rodzaju obiektów przemysłowych.

Z szeroką gamą bram przemysłowych mogą Państwo zapoznać się zarówno za pośrednictwem witryny internetowej, jak również osobiście, odwiedzając nasz autoryzowany punkt sprzedaży zlokalizowany w Luboniu, nieopodal miasta Poznań.

Bramy segmentowe

Segmentowe bramy przemysłowe stanowią jeden z najpopularniejszych rodzajów bram dostępnych na rynku. Są konstruowane i produkowane w ten sposób, by gwarantować niezawodne i bezawaryjne funkcjonowanie przez długie lata, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne są przystosowane do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz różnego rodzaju obiektów przemysłowych. Nasza oferta obejmuje bramy szybkobieżne otwierane pionowo oraz poziomo, które poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii.

Bramy rolowane

Trwałe, ekonomiczne i funkcjonalne bramy rolowane stanowią zamknięcia, które doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu w budynkach o przemysłowym i magazynowym charakterze. Są dostępne w wersji zarówno z aluminium, jak i ze stali nierdzewnej.

Bramy do garaży zbiorczych

Bramy do garaży zbiorczych to konstrukcje, których największym atutem jest wyjątkowo cicha praca, funkcjonalność oraz bezpieczeństwa działania. Zamknięcia tego typu są tworzone na bazie różnych komponentów, dzięki czemu można je z łatwością wkomponować w projektowany obiekt.

Kurtyny paskowe

Kurtyny paskowe stanowią rozwiązania, które są przeznaczone do zamykania dużych otworów w halach, fabrykach i magazynach. Są wykonywane na bazie wysokiej jakości PCV, stanowiąc szczelne i praktyczne zamknięcie, ograniczające straty energii cieplnej do minimum.