Bramy segmentowe Hormann – Poznań

Przygotowana przez naszą firmę bogata oferta handlowa obejmuje najwyższej jakości bramy segmentowe Hormann, które są dedykowane wszystkim tym, którzy oczekują maksymalnie dużo miejsca w garażu. Zamknięcia te otwierają się pionowo, więc w prosty sposób pozwalają zaoszczędzić nieco powierzchni zarówno przed, jak i wewnątrz garażu.

2016-08-18 17_56_09-85184-Garagen-Sectionaltore-PL.pdf

Bramy segmentowe garażowe Hormann są tworzone z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu zapewniają nie tylko wyjątkową trwałość i wytrzymałość, ale także bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Większość bram segmentowych Hormann można stosować praktycznie w każdej sytuacji montażowej – rozwiązania te sprawdzą się właściwie w każdym garażu, bez względu na kształt jego otworu czy formę nadproża.

Dostępne w naszym asortymencie bramy segmentowe Hormann stanowią niezwykle ergonomiczne produkty, których dodatkową zaletą jest doskonała izolacja termiczna i akustyczna, a także możliwie długa żywotność w stosunku do niesprzyjających warunków atmosferycznych. Na każdy model bramy składa się szereg kluczowych elementów, takich jak prowadnice, pancerz oraz sprężyny, stanowiące główną siłę napędową zamknięcia. Wszystkie komponenty zostały wyprodukowane przy użyciu starannie wyselekcjonowanych surowców oraz nowoczesnych technologii.

Z szeroką gamą segmentowych bram garażowych Hormann mogą Państwo zapoznać się poprzez stronę internetową bądź osobiście, odwiedzając nasz autoryzowany punkt sprzedaży zlokalizowany w Luboniu, koło miasta Poznań.

Zobacz szczegółową ofertę