Napędy, automatyka do bram – Poznań

W bogatym asortymencie handlowym przedsiębiorstwa Porta Poznań mogą Państwo znaleźć najwyższej jakości napędy do bram. Stanowią one niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, umożliwiające otwieranie bramy bez konieczności wysiadania z samochodu. Dzięki wykorzystaniu tego typu automatyki, wjazd do garażu staje się nie tylko prosty, ale przede wszystkim bardzo wygodny.

Odpowiednio dobrany napęd do bramy jest niezbędnym warunkiem prawidłowego funkcjonowania każdego zamknięcia: segmentowego, garażowego, uchylnego, przemysłowego, itp. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór profesjonalnie wykonanych napędów do bram, dostarczonych wyłącznie przez cieszących się renomą producentów, takich jak NICE, Hormann oraz Grupa FAAC. Są przede wszystkim napędy elektromechaniczne z ramieniem przegubowym oraz hydrauliczne, które znajdą zastosowanie do bram przydomowych, przemysłowych, a także osiedlowych bram skrzydłowych.

Oferowana przez nas automatyka do bram umożliwia płynne i bardzo ciche otwieranie, zapewniając wygodę i wysoki poziom bezpieczeństwa. Są to siłowniki garażowe, do bram wjazdowych w tym także podziemne, piloty, a także różnego rodzaju niezbędne akcesoria. Wszystkie produkty charakteryzują się udanym połączeniem najwyższej jakości, bezpieczeństwa oraz inteligentnych rozwiązań technologicznych.

Z oferowaną przez nas automatyką do bram mogą Państwo zapoznać się zarówno poprzez stronę internetową, jak również osobiście, decydując się na odwiedzenie naszego stacjonarnego punktu sprzedaży w Luboniu, koło Poznania.