Automatyka

Oferowana przez naszą firmę automatyka do bram to produkty charakteryzujące się maksymalną trwałością oraz solidnością. Jej atutami są łatwość montażu oraz funkcjonalność samego użytkowania. Dzięki jej wykorzystaniu, wjazd do garażu stanie się prosty i wygodny.

Właściwie dobrane napędy są warunkiem prawidłowego i niezawodnego funkcjonowania każdej bramy przemysłowej , garażowej lub wjazdowej.

Ofertę kierujemy do wszystkich klientów poszukujących sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą kompleksowo i skutecznie zautomatyzować wybraną bramę. Nasz asortyment obejmuje między innymi siłowniki garażowe, podziemne, a także piloty oraz inne niezbędne akcesoria.

Proponujemy bogaty wybór automatyki do bram wjazdowych, przesuwnych oraz skrzydłowych znanych i cenionych producentów takich jak NICE, FAAC, HORMANN. Serdecznie zachęcamy do poznania pełnej specyfiki oferowanych produktów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta handlowa zadowoli oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania i pomożemy dokonać optymalnego wyboru.

Naszym podstawowym terenem działalności jest Poznań i okolica. Właśnie tutaj dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny. Swoje usługi adresujemy również do klientów z całej Wielkopolski.

 

ZOBACZ PRODUKTY:

 

NICE HÖRMANN 


 

NASI PARTNERZY :
eh
eh
eh
eh
eh
eh
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Copyright (c) PORTA 2010